До уваги!

Міська рада повідомляє!

Під час підготовки до святкування Дня міста, яке відбудеться 10.08.2019, Буринська міська рада звернулась до голови Буринської  районної державної адміністрації Бойка В.М. та голови Буринської  районної ради Рябоконя Є.В. з питання надання в тимчасове користування приміщень першого поверху адмінбудівлі, які вкрай необхідні артистам під час виступу. Важливо зазначити, що ці приміщеня є спільною власністю всіх громад, що входять до Буринського району (сільські ради, об’єднана територіальна громада).

На жаль, міській раді було відмовлено у вищезазначеному проханні.

Вкотре переконуємось, що керівництво Буринської районної державної адміністрації та Буринської районної ради всіляко намагаються перешкоджати  Буринській міській раді в підготовці та проведенні свята для мешканців та гостей міста.