Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №44 – ОД від 07.06.2019 «Про скликання двадцять восьмої сесії міської ради сьомого скликання», двадцять восьма сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 11.06.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцять восьму сесію вносяться наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

2. Про затвердження Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку Буринської міської об’єднаної територіальної громади.

3. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про Програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.10.2018 «Про затвердження Програми підтримки розвитку комунальних закладів охорони здоров’я (оновлення матеріально-технічної бази, капітального ремонту та реконструкції), Громадського здоров’я та надання населенню медичних послуг та лікарських засобів, які не включені в програму державних гарантій медичного обслуговування населення в тому числі для малозабезпечених категорій громадян Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2020 роки».

5. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про бюджет Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

6. Про затвердження Стратегії розвитку Буринської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки.

7. Про затвердження Положення про земельний відділ апарату виконавчого комітету Буринської міської ради у новій редакції.

8. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності цільове призначення яких змінюється.

9. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою.

10. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.

11. Про надання дозволу Буринській міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється ФГ «Злагода – 10».

12. Про передачу в оренду ФГ «Каскад-5» земельної ділянки за кадастровим номером 5920980400:04:001:0386 (невитребуваної земельної частки (паю).

13. Про передачу в оренду ПСП «Слобожанщина Агро» земельних ділянок під польовими дорогами розташованих на території Суховерхівського старостинського округу Буринської міської ради.

14. Про передачу в оренду ПСП «Слобожанщина Агро» земельних ділянок під польовими дорогами розташованих на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калусенко Світлани Іванівни.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурлаки Петра Олексійовича.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плохути Алли Миколаївни.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчинки Олександра Віталійовича.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Тамари Валер’янівни.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єрмакова Анатолія Валентиновича.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гладкіх Тетяни Іванівни.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Сови Євгенія Миколайовича, гр. Овчинки Сергія Віталійовича та гр. Овчинки Наталії Анатоліївни по вулиці Великозахватівська, 14 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пазухи Володимира Анатолійовича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойченко Лідії Василівни на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Скоробагатька Валентина Володимировича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойченко Олени Миколаївні на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Головенського Володимира Івановича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Куща Івана Петровича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Макаренка Петра Архиповича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Миргородського Сергія Миколайовича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

31.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Спасьоненко Жанни Анатоліївни на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченка Валерія Вікторовича на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стеценка Андрія Сергійовича на території Буринської міської ради Сумської області.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Драбовської Любові Григорівни на території Воскресенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фукс Віталія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Топчійової Лідії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михайлик Світлани Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федоненко Лідії Георгіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів на території Буринської міської ради Сумської області (кадастровий номер -5920988400:04:001:0413).

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів на території Буринської міської ради Сумської області (кадастровий номер -5920988400:07:001:0142).

41. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Успенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області гр. Янченко Ніні Яківні.

42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області гр. Кашука Євгенії Анатоліївні.

43. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Буринської міської ради (кадастровий номер – 5920987000:06:001:0612).

44. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Буринської міської ради (кадастровий номер – 5920987000:05:002:0722).

45. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Буринської міської ради (кадастровий номер – 5920910100:01:001:0139).

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920980400:04:001:0882).

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920980400:04:001:0884).

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920983600:10:001:0161).

49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920980400:04:001:0874).

50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920987400:06:003:0367).

51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920982000:01:000:0571).

52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920983600:09:001:0186).

53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0483).

54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0491).

55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0487).

56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0481).

57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0485).

58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920986800:03:001:0360).

59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:04:001:0341).

60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0474).

61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0497).

62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920986800:03:001:0358). 

63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0494).

64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0482).

65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920981400:02:002:0044).

66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0489).

67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:02:001:0394).

68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0486).

69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0490).

70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0495).

71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920986800:03:001:0361).

72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920980400:04:001:0879).

73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:02:001:0393).

74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920983600:10:001:0160).

75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920986800:03:001:0359).

76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920987000:06:001:0614).

77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920987000:06:001:0613).

78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920980400:04:001:0883).

79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920982000:01:000:0569).

80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:03:001:0496).

81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920983600:10:001:0159).

82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920910100:02:001:0385).

83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється (кадастровий номер – 5920988400:07:003:0267).