Буринський районний відділ ДРАЦС

НА БУРИНЩИНІ УРОЖАЙНІ 5 МІСЯЦІВ НА МАЛЮКІВ

В кожній родині батьки піклуються про новонароджену малечу, бо діти – це найцінніший подарунок долі та благословення. Для країни – народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні.

Варто зазначити, що за 5 місяців 2019 року на Буринщині народилося 37 малюків, з них 30 – у Буринській об’єднаній територіальній громаді. Перше півріччя здивувало стастикою: народилося 19 дівчаток та 18 хлопчиків. До 16 сімей лелека завітав вперше, по другій дитині він приніс у 12 родин, втретє – 6 родинам. Особливо пощастило 1 шлюбній парі – у них народилася двійня. Полюбляє лелека відвідувати родини, до яких приніс по четвертому, п’ятомута шостому малюку.

До речі, найпопулярнішими іменами в Буринському районі залишаються Софія, Владислав, Олександр. Збагатилися родинні скарбнички й на рідковживані імена, а саме на Злату, Златославу, Ніколь, Даміра.

Так само опікуючись громадянами, як батьки щодо своєї малечі, Міністерство юстиції України створює зручні та комфортні сервіси. Наразі жителі області можуть отримати перший документ малечі – свідоцтво про народження – безпосередньо в пологовому будинку, заощаджуючи при цьому час. А незабаром в Україні запрацює електронна система від Мін’юста «Е-малятко», завдяки якій громадяни зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.

Буринський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області