Літні канікули

Літо-пора канікул та активного відпочинку

Здорове дитинство — це національне багатство країни. Від цього залежить здоров’я наступних поколінь. Виховання здорового покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей - одне з основних завдань сучасного суспільства.

Літні канікули для школярів - це відновлення здоров'я, розвиток творчого потенціалу та вдосконалення особистісних можливостей, залучення до культурних та освітніх цінностей, входження в систему нових соціальних зв'язків, втілення власних планів, задоволення індивідуальних інтересів в особистісно значимих сферах діяльності, отримання позитивних емоцій.

1 червня стартував літній дитячий оздоровчо-відпочинковий сезон. Школярі завжди чекають цього періоду з великим нетерпінням, бо зможуть знайти нових друзів та побувати в різних куточках нашого мальовничого краю. Для багатьох дітей улюбленими місцями відпочинку та розвитку стануть саме літні табори з денним перебуванням.

У 2019 році у закладах освіти Буринської міської ради функціонує 10 пришкільних таборів у яких залучено до відпочинку 660 школярів, 2 профільних табори, які відвідує 110 гуртківців, 5 мовних таборів де поглиблюють знання з англійської мови 70 обдарованих школярів. З 19 червня 2019 року розпочне свою роботу дитячий оздоровчий табір «Чайка».

У таборах з денним перебуванням організовано дворазове харчування середня вартість якого в день становить 32 гривні (з яких 29 гривень-кошти міського бюджету, 3 гривні залучені кошти). Всього Буринською міською радою на харчування дітей у таборах виділено 332 тис. гривень, на придбання путівок для дітей пільгових категорій у дитячий оздоровчий табір «Чайка» - 261 тис. гривень, на підготовку до оздоровчо-відпочинкової кампанії - 82,9 тис. гривень. Планується використати 98,6 тисяч гривень коштів обласного бюджету.

Позитивний настрій дітей створюють дружні педагогічні колективи та адміністрація закладів освіти, організовуючи змістовне та цікаве дозвілля з урахуванням побажань дітей та батьків. Виховна робота у таборах з денним перебуванням включає поєднання відпочинку, спорту та пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність учнів. Діти в таборах залучалися до роботи в гуртках, туристичних походах та екскурсіях. Велике значення надається ознайомленню дітей з українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури.

Тож нехай літній відпочинок допоможе дітям запастися здоров’ям, мовними навиками та енергією, щоб у вересні із свіжими силами прийти у новий навчальний рік.

Добре проведене літо – запорука доброго здоров’я, високої працездатності та відмінного настрою.

Управління освіти, молоді, спорту,
культури та туризму міської ради