МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У книги немає канікул!

Міжнародний день захисту дітей цього року співпав з початком літніх канікул. Це радісне та веселе дитяче свято широко відзначалося у Буринській громаді і центральна дитяча бібліотека приєдналася до загальноміського святкування із програмою своїх заходів.

Закрутив дітлахів у книжковому водовороті «Веселковий книгограй» у різноманітних конкурсах, рухливих іграх, вікторинах та різних цікавинках. Дітлахів до участі закликали яскраві виставки дитячих книжок та пізнавальних журналів. На шкільному подвір’ї малечу зустрічали книжково-ілюстративна виставка «Я дитина твоя, Україно!» та виставка-інсталяція «Відпочивай, але читати не забувай».

Розпочали працівники дитячої бібліотеки з гри-знайомства «Клубочок», де діти стали в коло і передавали іграшку одне одному зі словами:

«Я – клубочок не простий,

Я – клубочок чарівний,

Я – тобі допоможу.

Ти за мною тепер іди

І про себе розкажи».

І в кого на останньому слові зупинялася лічилка, той виходив у коло і розповідав про себе.

Конкурси «Підрахуй горіхи», «Відгадай загадку і склади слово», «Повтори скоромовку», «Знайди відповіді у словах» – навчили діток працювати в команді, швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити та сприяли розвитку пізнавальних здібностей та творчої активності.

Рухливі ігри «Естафета з ракеткою та тенісними м’ячиками» та «Спритні та уважні» виявили у дітлахів неабияку кмітливість, швидкість реакції та винахідливість, а весела дуель – почуття гумору та бажання перемогти.

Приємним для бібліотекарів стало те, що на святі багато дітей виявили бажання без підготовки розповісти вірші напам’ять.  А тому влаштували невелике змагання серед друзів і знайомих і провели час весело та з користю – адже дитяча пам’ять дуже сприйнятлива і те, що вивчив добре в дитинстві –запам’ятовується на все життя!

Маленькі розумники проявили себе активними, кмітливими, креативними та винахідливими - за що і були нагороджені сувенірами. Для школярів ропочалися літні канікули, але книжки влітку не відпочивають. Тож запрошуємо всіх до дитячої бібліотеки на літню мандрівку книголюбів!

В дитячій бібліотеці можна змістовно відпочити, розважитися та набути нових корисних знань. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним, але і цікавим.

Комунальний заклад Буринської міської ради
«Буринська публічна централізована бібліотечна система»