Спартакіада

Спеціалісти міської ради – переможці спартакіади

11 травня 2019 року на базі Буринської СШ І-ІІІ ступенів імені В.М.Кравченка та Будинку дитячої та юнацької творчості пройшли змагання між працівниками підприємств, установ та організацій міста.

Спартакіада була організована сектором молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради з метою залучення працівників підприємств та організацій усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом та пропаганди здорового способу життя. Програма змагань передбачала змагання з волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Участь у змаганнях взяло 4 організації: «Буринський РЕМ», Державна пожежно-рятувальна частина-23, Буринське районне відділення поліції та Буринська міська рада.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку місця розподілилися так:

І місце виборола команда Буринської міської ради;

ІІ місце – команда 23–ої Державноїпожежно-рятувальної частини;

ІІІ місце – команда «Буринськогого РЕМ».

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Управління освіти, молоді, спорту,
культури та туризму Буринської міської ради