БЛАГОУСТРІЙ

Толока на території Успенського старостинського округу

На сьогодні в Успенському старостинському окрузі найактуальнішим питанням є благоустрій сіл Успенка та Верхня Сагарівка. Весна – час напруженої роботи комунальних закладів, установ, власників приватних господарств по наведенню чистоти та порядку на власних та закріплених прилеглих територіях.

Кожна людина хоче бачити своє село чистим, охайним і красивим. Навіть у пісні співається «весна іде, красу несе, а цій красі радіє все». Тож аби наші населені пункти радували око, з приходом весняного тепла всі працівники закладів старостинського округу та жителі громади долучилися до всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та взялися за його упорядкування, створюючи для наших співгромадян комфортні умови для проживання.

А роботи у нас за зиму накопичилося немало. Тож ми спільними зусиллями прибрали від листя та сміття пам’ятні місця, кладовища, вулиці, прибудинкові, прилеглі та придорожні території, ліквідували несанкціоновані сміттєзвалища, створені байдужими до порядку та здоров’я оточуючих людьми. Залишилось відремонтувати пам’ятники, посадити молоді дерева, бо аварійні та дерева, що втратили життєдайність, видаляємо на дрова для опалення освітніх закладів та закладів охорони здоров’я.

Я сподіваюся, що спільними зусиллями ми зробимо наш  старостинський округ красивим та створимо самі для себе комфортне середовище для життя, бо вирішення проблеми благоустрою території – це не лише повсякденний клопіт керівництва влади, а велике бажання та активна участь кожного жителя територіальної громади у наведенні та підтримці належного санітарного порядку на наших вулицях.

Кожна людина має пам’ятати, що житло це не тільки будинок чи  квартира – це і прилеглий двір і вулиця, і навіть пейзаж, який ми бачимо з вікон, тому ми повинні бути небайдужими до стану благоустрою свого населеного пункту, його зручності і краси.

Г.ЗАХАРЧЕНКО, в. о. старости
Успенського старостинського округу