Благоустрій

Щорічна акція «За чисте довкілля»

З 26 березня 2019 року на території Буринської об’єднаної територіальної громади розпочато щорічну акцію «За чисте довкілля», в рамках якої проходять роботи з благоустрою. З метою забезпечення належного санітарного стану міста, покращення стану навколишнього середовища та впорядкування об’єктів і територій загального користувння міста, було проведено прибирання у міському парку, у результаті чого очищено від минулорічного листя та непотребу Павлівський парк.

Комунальна служба, зі свого боку, забезпечила вивезення сміття з місць прибирання.

Робітниками з благоустрою відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчої влади здійснено очищення доріг міста, побілено дерева, висаджено туї та самшит у міському парку, а також саджанці каштану.

Закликаємо мешканців багатоповерхівок, приватного сектору, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, представників громадських організацій взяти активну участь в акції «За чисте довкілля».