До уваги членів виконавчого комітету!

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 № 299, 18 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
Доповідає: Мамочка С.В. - начальник фінансового управління міської ради.

2. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки за І квартал 2019 року.
Доповідає: Харченко С.М. - начальник економічного відділу апарату виконавчого комітету міської ради.

3. Про заходи з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Доповідає: Вареник С.С. - начальник відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради.

4. Про затвердження Меморандуму про взаємодію та співпрацю.
Доповідає: Сергієнко О.П. - директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

5. Про затвердження банку даних сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та взяття під соціальний супровід.
Доповідає: Суховій С.В. - фахівець із соціальної роботи 2 категорії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

6. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для фермерського господарства «Талісман-3».
Доповідає: Гудименко О.М. -виконавчий директор ФГ «Талісман-3».

7. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна по вул. Лермонтова в м. Буринь.
Доповідає: Ніколенко С.М. - спеціаліст 1 категорії відділу архітектури та містобудування апарату виконавчого комітету міської ради.

8. Про взяття на квартирний облік Якименка Р.М.
Доповідає: Лишенко Ю.І.  - начальник відділу комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.03.2018 № 52 «Про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету Буринської міської ради».
Доповідає: Іваненко О.А. - керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради

10. Про припинення опалювального сезону.
Доповідає: Нєчвєєв М.М.  - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

11. Про підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та заходи щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Доповідає: Бєлоус О.А. - провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету міської ради.

12. Про закріплення території Буринської міської ради за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою.

13. Про надання дозволу на видалення дерев.

14. Про забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових та спотивних майданчиків на території Буринської міської ради.

15. Про надання дозволу ФОП Шовкоплясу С.М. на тимчасове розміщення об’єктів торгівлі та розважальних атракціонів.

16. Про призначення у 2019 році щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років і більше-жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).
Доповідає: Мандрика Н.М. - спеціаліст 1 категорії відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради.

17. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

18. Про надання допомоги на поховання.

19. Про надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини.

20. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції – жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

21. Про накладання адміністративного стягнення на Черепанова М.І. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О.В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради.

22. Про накладання адміністративного стягнення на Білан Л.О. за порушення правил реєстрації місця проживання.

23. Про накладання адміністративного стягнення на Єрмакова А.В. за порушення правил реєстрації місця проживання.

24. Про накладання адміністративного стягнення на Міхєєву Н.А. за порушення правил реєстрації місця проживання.