Благоустрій

«Мотрона» не красить наше місто

Одним із відомих місць у місті Буринь є залізнична станція «Путивль» та автовокзал. Велика кількість пасажирів відвідує ці місця, і це жителі не тільки району. А тому для громади важливо, щоб площа Привокзальна виглядала охайно і привабливо, адже вона є, можна сказати, візиткою міста.

На жаль, власники магазину «Мотрона», розташованого на площі, так не вважають. Містяни та гості Бурині, які бувають на вокзалах, споглядають картину, що не є окрасою нашого міста: купи сміття, пляшок, які як підсніжники зійшли з-під розталого снігу.

Шановні буринці! Ми живемо у нашому місті, і в ньому жити нашим дітям та онукам. Тому перш ніж наговорювати на когось, давайте розпочнемо із себе і зробимо так, щоб Буринь була дійсно красивим і ошатним містечком.

Апарат виконавчого комітету міської ради