БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДРАЦС

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАЦІКАВЛЕНИМИ ПАРТНЕРАМИ ЩОДО ПРОТИДІЮ НАСИЛЬСТВУ

Юстиція Сумщини продовжує активну роботу щодо поширення правової інформації на актуальні теми, залучаючи до цієї справи нових партнерів. Спільні інформаційні заходи – ознака ефективної роботи.

Начальник відділу державної реєстрації Буринського районного відділу державної реєстрації актів юстиції Сумщини Лариса Дзюба зустрілася з директором районного центру соціальних служб для сім`ї та молоді, щоб обговорити тему протидії домашньому насильству – цей напрям у захисті прав людини Мін’юст поставив одним із пріоритетних в своїй роботі.

Розмова між керівниками склалася досить успішно: у процесі діалогу накреслено подальший план роботи, який допоможе працювати ще дієвіше, адже спільними зусиллями можливість поширення інформації про нові механізмами захисту від домашнього насильства значно зростає.

Буринський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області