Опублікування заяви

Про опублікування заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування

Відповідно до частини сьомої статті 17, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» документ державного планування, а саме: містобудівна документація «Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» підлягає стратегічній екологічній оцінці в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», що введений в дію з 12 жовтня 2018 року.

Згідно зі статтями 4, 5 цього закону з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості під час здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації міська рада опубліковує Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

Строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 15 днів з дня її оприлюднення.

Відділ архітектури та містобудування апарату
виконавчого комітету Буринської міської ради