До уваги членів виконавчого комітету!

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 № 299, 17 січня 2019 року о 10 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

До порядку денного внесені такі питання:

1. Про звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік.

2. Про звіт про виконання бюджету Вознесенської сільської ради за 2018 рік.

3. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

4. Про особистий прийом громадян у виконавчому комітеті Буринської міської ради на 2019 рік.

5. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Буринської міської ради на поліпшення житлових умов.

6. Про взяття на квартирний облік Лавошника С.Ю.

7. Про затвердження вартості обслуговування торгівельного місця.

8. Про відзначення свята «Буринська масляна – 2019».

9. Про затвердження видів суспільно корисних, громадських робіт та переліків об’єктів, на яких порушники та засуджені виконуватимуть роботи, на 2019 рік.

10. Про дозвіл на торгівлю.

11. Про надання дозволу на видалення дерев.

12. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна по вул. Паркова в м. Буринь.

13. Про присвоєння адрес безхазяйним об’єктам нерухомого майна на території Буринської міської ради.

14. Про перейменування залізничної станції Путивль.

15. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

16. Про надання допомоги на поховання.

17. Про надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини.

18. Про надання одноразової грошової допомоги найменш захищеним верствам населення району-жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади), які тимчасово опинилися у скрутному матеріальному становищі

19. Про накладання адміністративного стягнення на Семенову В.К. за порушення правил реєстрації місця проживання.

20. Про накладання адміністративного стягнення на Мороз К.С. за порушення правил реєстрації місця проживання.

21. Про накладання адміністративного стягнення на Пономаренка В.П. за порушення правил реєстрації місця проживання.

22. Про накладання адміністративного стягнення на Шабалу Н.В. за порушення правил реєстрації місця проживання.

23. Про накладання адміністративного стягнення на Редько А.Ю. за порушення правил реєстрації місця проживання.

24. Про накладання адміністративного стягнення на Василенка О.О. за порушення правил реєстрації місця проживання.

25. Про накладання адміністративного стягнення на Бурлій О.М. за порушення правил реєстрації місця проживання.