Про зовнішню рекламу

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами на території м. Буринь

Дотримання правил благоустрою в населених пунктах Буринської міської ради (ОТГ) є одним із основних спільних завдань громадян та органів місцевого самоврядування. Погодьтеся, обклеєні оголошеннями опори ліній електропередач та зупинки, вчасно не прибрана прилегла до магазинів та офісних установ територія, самовільно, хаотично влаштована зовнішня реклама ніколи не покращать внутрішній мікроклімат населених пунктів громади, не зроблять їх охайними та затишними.

Саме з метою дотримання правил благоустрою відділом архітектури та містобудування міської ради було розроблено Правила розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Буринської міської ради. Одним із положень правил є контроль за їх додержанням шляхом проведення моніторингу.

За результатами моніторингу дотримання вимог законодавства при розміщенні зовнішньої реклами на території Буринської міської ради (ОТГ), що проводились структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, було встановлено, що на території м. Буринь в основному рекламні засоби розміщені самовільно, тобто без відповідних дозвільних документів.

Нагадуємо, що відповідно до Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Буринської міської ради у разі порушення правил порядку розміщення рекламних засобів розповсюджувачам самовільно розміщеної зовнішньої реклами буде письмово пред’явлена вимога їх усунути у визначений листом термін.

Також повідомляємо, що видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами на підставі рішення виконавчого комітету міської ради проводиться безкоштовно.

На світлинах: самовільно розміщенні рекламні засоби на території м. Буринь.

Відділ архітектури та містобудування апарату
виконавчого комітету Буринської міської ради