ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №1 – ОД від 08.01.2019 «Про скликання двадцятої сесії міської ради сьомого скликання», двадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 18.01.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцяту сесію вносяться наступні питання:

1. Про план роботи Буринської міської ради сьомого скликання на 2019 рік та виконання плану роботи за 2018 рік.

2. Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики у 2018 році.

3. Про звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік.

4. Про звіт про виконання бюджету Вознесенської сільської ради Буринського району Сумської області за 2018 рік.

5. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за 2018 рік.

6. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

7. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

8. Про виконання рішення міської ради сьомого скликання від 07.03.2018 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» на 2018 рік».

9. Про передачу майна Вознесенської сільської ради.

10. Про надання в оренду комунального майна.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кононенка М.М.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василенка В.М.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Спіркіної Г.М. та Мережко Н.І.

14. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою.

15. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.

16. Про надання громадянам дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

17. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.