СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Круглий стіл до Міжнародного дня людей з інвалідністю

В Буринській районній філії Сумського обласного центру зайнятості був організований та проведений круглий стіл, приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Учасниками заходу були: начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області – Ковальова І.М., головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації – Ткаченко Н.М., т.в.о. директора Буринського районного територіального центру соціального обслуговування – Гладченко Г.Є., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради – Сергієнко О.П.

З вступним словом до присутніх звернулась директор філії Авер’янова Н.А.

«Щороку ми всі підводимо підсумки нашої з вами роботи, допомогу, яку ми надали за рік даній категорії. Ми – працівники соіальної сфери і нам постійно доводиться вирішувати проблеми пенсіонерів, інвалідів, сиріт, безробітних, самотніх людей. Всі послуги, які надає служба зайнятості безкоштовні, ми сприяємо у працевлаштуванні, направляємо на навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, організовуємо громадські та тимчасові роботи, виплачуємо допомогу по безробіттю».

Про свою співпрацю в наданні соціальних послуг розповіли присутні круглого столу. На заершення круглого столу директор філії побажала всім присутнім на заході наснаги в роботі та бути небайдужими до тих, хто потребує нашої допомоги.