Cвято «Добротою зігріваючи серця»

У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбулось свято «Добротою зігріваючи серця»

3 грудня українське суспільство разом зі світовим товариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до життя цих людей та показати їх здібності і таланти.

Комунальний заклад Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 30 листопада до Центру прийшли чисельні гості. Серед них - представники управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради, районної ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.

У цей день до центру реабілітації завітали батьки і діти міста та сіл нашого району щоб поділитися теплом і добротою своїх сердець. Працівники закладу організували для дітей цікаву конкурсно-розважальну програму «Лото «Забава». Діти мали можливість взяти участь в різних конкурсах: «Щасливий дзвінок», «Колесо фортуни», «Солодка парочка», «Полювання за призами» та «Велика гра». Діти загадували бажання, отримували порцію адреналіну та цікаві солодкі призи.

А після святкової програми дітей чекали подарунки та солодкий стіл.

Вихованцям закладу гості подарували настільні ігри та іграшки, солодощі та фрукти. Всі діти отримали подарунки та масу задоволення від святкової атмосфери, в якій вони перебували. Ніхто не залишився байдужим, а очі дітей світилися від радості. Для присутніх цей день став справжнім святом, яке об’єднало дитинство, сьогодення і мрії про майбутнє.

Комунальний заклад Буринської міської ради
«Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»