Спортивний майданчик

Завершуються роботи І черги по будівництву спортивного майданчика

Як було зазначено Буринським міським головою Віктором Ладухою у своєму звіті перед територіальною громадою, який відбувся минулого тижня, підходить до завершального етапу будівництво майданчика зі штучним покриттям у міському парку.

На сьогодні проведені всі необхідні інженерні комунікації, підключено освітлення, на завершальному етапі встановлення огорожі. Залишається виконати роботи з монтажу штучного покриття (трави) та облагороджування майданчика.

Ще з весни 2016 року розпочались розмови про створення такого спортивного майданчика. І ряд колишніх керівників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, депутатів-представників різних політичних сил та інші «активні діячі» долучали свої прізвища до списку ініціаторів його будівництва. Тому міська рада із подякою сприйме від усіх цих людей спонсорську підтримку, яка допоможе привести у охайний вигляд прилеглу територію біля нового майданчика.

Завдяки нашій спільній праці жителі громади та її гості зможуть приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально і націлює на перемоги у житті.

Апарат виконавчого комітету міської ради