Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Оголошення про проведення конкурсу та прийом документів від претендентів

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про соціальні послуги» та вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій або місцевого самоврядування (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.: 2 17 54.

Конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради провести 11.12.2018 о 10 годині.