ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №108 – ОД від 09.10.2018 «Про скликання п'ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», п'ятнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 19.10.2018 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На п'ятнадцяту сесію вносяться наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вознесенської сільської ради за 9 місяців 2018 року.

3. Про виконання програми економічного і соціально розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за 9 місяців 2018 року.

4. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

5. Про внесення змін до рішення Вознесенської сільської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

6. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

7. Про інформацію начальника Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

8. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 04.05.2018 «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів Буринської міської ради».

9. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 25.04.2018 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

10. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 23.03.2018 «Про Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Буринської міської ради на 2018-2020 роки».

11. Про затвердження Програми підтримки розвитку комунальних закладів охорони здоров’я (оновлення матеріально-технічної бази, капітального ремонту та реконструкції), Громадського здоров’я та надання населенню медичних послуг та лікарських засобів, які не включені в програму державних гарантій медичного обслуговування населення в тому числі для малозабезпечених категорій громадян Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки.

12. Про скасування рішення Буринської міської ради сьомого скликання 22.08.2018 «Про оголошення конкурсу на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області та затвердження складу конкурсної комісії».

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Олександрівської сільської ради Буринського району Сумської області у власність гр. Жевлєву Р.Г.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Чумакове Буринського району Сумської області у власність гр. Аніщенку Д.О.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мєшкова О.М.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимошенко Л.І.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кужель Т.М.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою для будівництва і обслуговування будівель торгівлі Буринському міському споживчому товариству.

19. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою.

20. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

21. Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

22. Про часткове скасування рішення виконавчого комітету Буринської міської ради від 28.08.1996 № 122 «Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок».

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний