Засідання колегії

Нові будівельні норми, відкрите просторове планування та «будівельна – амністія -2018» - основні питання, що розглядалися на засіданні колегії у м. Суми

4 вересня 2018 року у приміщенні відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області відбулося засідання колегії Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА.

Про зміни у містобудівному законодавстві, а саме: про нововведення, запроваджені ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування та забудова територій» та обов’язкове врахування положень нових правил при видачі будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень, доповідав О.В.Кривцов – начальник Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА.

Про стан виконання меморандуму про співробітництво з питань забезпечення відкритого просторового планування між Сумською ОДА, Мінрегіоном та Офісом ефективного регулювання щодо забезпечення опублікування містобудівної документації у мережі Інтернет доповідала Шаповаленко Т.І. заступник начальника Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА. Тетяна Іванівна також проінформувала про чітко визначені Мінрегіоном вимоги до структури та формату оприлюднення відомостей про містобудівну документацію, що може бути опублікована на офіційних сайтах.

Особливу увагу присутніх на колегії було зосереджено на обговоренні питання «будівельної амністії - 2018», а саме: видачі довідок про відповідність місця розташування самочинно збудованого об’єкта будівельним нормам та правилам. Введений в дію Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт чітко не відпрацьований, і потребує додаткових роз’яснень від розробників.

Відділ архітектури та містобудування апарату
виконавчого комітету Буринської міської ради