Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №98 – ОД від 14.09.2018 «Про скликання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», чотирнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.09.2018 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На чотирнадцяту сесію вносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

3. Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна на території Буринської міської ради.

4. Про звіт постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

5. Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

6. Про хід виконання рішення міської ради сьомого скликання від 23.02.2016 "Про міську цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2016-2018 роки".

7. Про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період об’єктів житлово-комунального господарства міської ради та закладів соціальної сфери.

8. Про затвердження статуту опорного закладу, реорганізацію закладів загальної середньої освіти та створення філій опорного закладу.

9. Про індивідуальну форму навчання у 1-х класах закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради на 2018-2019 навчальний рік.

10. Про передачу майна Буринської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1 ім. В.М.Кравченка Буринської міської ради Сумської області до управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

11. Про призначення стипендій переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2017-2018 навчальному році.

12. Про звернення депутатів Буринської міської ради сьомого скликання до депутатів Верховної  Ради України. 

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Райденка В.В.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Нічік Л.М.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шевченка О.О.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ярошенка О.Д.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Гуріної Л.А., гр. Гуріна Ю.О., гр. Гуріна О.О.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Червяк Н.Є. та гр.          Червяка Є.І.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ковалько Н.І.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності.

21. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки від 16 жовтня 2013 року Максимені В.І. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

22. Про часткове скасування рішення Степанівської сільської ради п’ятого скликання від 20.04.2007 «Про вилучення та надання земельних ділянок в користування».

23. Про скасування рішення Червонослобідської сільської ради шостого скликання від 18.03.2011 «Про надання дозволу на складання державного акту на право приватної власності на земельну ділянку».

24. Про надання дозволу СФГ «Троянда» на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

25. Про надання дозволу ФГ «Жваве» на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

26. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

28. Про надання дозволу Буринському міському споживчому товариству на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянки в натурі (на місцевості).