ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДВАНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №85 – ОД від 10.08.2018 року «Про скликання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання», дванадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 22.08.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На дванадцяту сесію вносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

3. Про стан підготовки закладів освіти Буринської міської ради до нового 2018-2019 навчального року.

4. Про встановлення батьківської плати та пільг за навчання по комунальному закладу Буринської міської ради «Буринська дитяча школа мистецтв».

5. Про дотримання правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку на території Буринської міської ради.

6. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 25.07.2018 «Про надання в оренду комунального майна Буринської міської ради».

7. Про передачу майна.

8. Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності Буринської міської ради і порядок його здійснення.

9. Про часткове скасування рішення виконавчого комітету Буринської міської ради від 29.03.1994 № 38 «Про виділення земельної ділянки».

10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Російської Федерації Криводіда Івана Андрійовича по вул. Паризької Комуни, 114 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гулакова Миколи Миколайовича по вул. Першотравнева, 52 в с. Дич Буринського району Сумської області.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гулакової Надії Петрівни по вул. Першотравнева, 50 в с. Дич Буринського району Сумської області.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Клепанди Ніни Дмитрівни, гр. Шелеміної Оксани Петрівни, гр. Клепанди Олега Петровича, Немцевої Надії Іванівни по вулиці Чехова, 9 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Осадчого Віталія Григоровича по вул. Заводська, 5 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ласкавенко Віри Іванівни по вул. Садова, 23 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Положій Ганни Олександрівни по вул. Чкалова в с. Суховерхівка Буринського району Сумської області з подальшою передачею в оренду.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Буринській районній громадській організації пасічників - любителів для будівництва та обслуговування громадських та релігійних організацій по вул. Ринкова, 2А в м. Буринь Буринського району Сумської області з подальшою передачею в оренду.

18. Про надання дозволу Буринському міському споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19. Про надання дозволу гр. Волкогон Олені Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Ганнівська в с. Успенка Буринського району Сумської області.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний