Літературна мандрівка
«Маловідомі сторінки життя Алана Мілна»

Хоча літо ще в розпалі, але слухачі університету ІІІ віку продовжують свої заняття. Цього разу зустріч була присвячена Алану Александру Мілну – англійському письменнику, драматургу, поету, класику ХХ століття.

З його пера вийшло друком багато видань. Серед них – «Закохані в Лондоні» (1905), «Містер Пім пройшов» (1920), «Таємниця червоного будинку» (1921), «Коли ми були маленькими» (1929)  «Двоє» (1931), «Тепер уже надто пізно» (1939), та інші. Алан Мілн був щасливий з того, що може займатися саме тим, що йому потрібно. Він був надзвичайно скромною людиною, завжди тримав свої почуття в собі. Чи, швидше, будучи письменником, він ховав їх у своїй творчості.

Про складну особисту долю письменника розповіла присутнім Анна Лук’янцева, директор комунального закладу Буринської міської ради «Буринська публічна централізована бібліотечна система». Для деяких присутніх стало новиною те, що саме Алан Мілн є автором відомого всім Вінні-Пуха. А також цікаво було дізнатися про складний життєвий шлях автора, про його сина Крістофера Робіна, який став прототипом у книгах батька. Також присутні переглянули репортаж «У справжньому чарівному лісі», де знаходився маєток родини Мілнів.

Ця зустріч стала неординарною, адже перейнявшись розповіддю про Алана Мілна, присутні почали дискутувати на одвічні теми: «батьки та діти», «кохання та повага», «вірність та самовідданість» тощо.

Схвальні відгуки від користувачів бібліотеки про проведений захід, тепла та доброзичлива атмосфера надихають бібліотекарів на нові ідеї та проекти.

Комунальний заклад Буринської міської ради
«Буринська публічна централізована бібліотечна система»