Відділ комунального майна інформує

Робота відділу комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради

Відділом комунального майна апарату виконавчого комітету Буринської міської ради проведено внутрішнє переміщення майна (м’яких стільців, столів, комп’ютерної техніки та іншого господарчого інвентарю) для забезпечення ефективної та зручної праці відділів архітектури та містобудування, охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради та головного спеціаліста – інспектора праці міської ради.

Проведена робота по безоплатній передачі з балансу Буринської міської ради в оперативне управління та на баланс комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» мотоблоку «Фермер» та причепу до мотоблоку згідно з актом прийому–передачі, який затверджений депутатами міської ради.

Продовжується робота відділу по укладенню договорів оренди з фізичними особами щодо надання в оренду комунального майна, яке перебуває у комунальній власності Буринської міської ради: нежитлові приміщення (частини адмінприміщень) у с. Верхня Сагарівка по вул. Садова, 1 та у с. Жуківка по вул. Сарничева, 1а - для розміщення магазинів. У результаті проведеної роботи по укладанню договорів оренди на комунальне майно надходження до бюджету за рік зростуть на 30, 0 тис. гривень.

Відділ комунального майна апарату
виконавчого комітету Буринської міської ради