Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №62 – ОД від 11.06.2018 року «Про скликання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання», дев’ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.06.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На дев’яту сесію вносяться наступні питання:

1. Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) та визначення загальної штатної чисельності в новій редакції.

2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про Програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки».

3. Про надання пільг з оплати проїзду у безготівковій формі. 

4. Про затвердження структури та штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

5. Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради 

6. Про створення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від плати за надання соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

7. Про затвердження комплексної Програми розвитку освітньої галузі Буринської міської ради на 2018-2020 роки.

8. Про затвердження територій обслуговування закладами дошкільної освіти та закладами загальної середньої освіти Буринської міської ради.

9. Про призначення Буринченко С.М. на посаду директора Буринського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Джерельце» Буринської міської ради.

10. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік». 

11. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

12. Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та справляння єдиного податку на території Буринської міської ради.

13. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Буринської міської ради.

14. Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради.

15. Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Буринської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, які перебувають у комунальній власності Буринської міської об’єднаної територіальної громади, у власність громадян.

16. Про надання в оренду комунального майна, що перебуває у комунальній власності Буринської міської ради.

17. Про передачу майна Буринської міської ради до КП «Буринь-теплосервіс».

18. Про утворення комісії Буринської міської ради по розгляду спірних питань.

19. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання 27.04.2011 «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення».

20. Про першочерговість надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

22. Про надання гр. Пушкар Ганні Володимирівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою її передачею в оренду.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр. Колесніка Бориса Володимировича, яка розташована по вул.1 Травня, 72 в с. Червона Слобода Буринського району Сумської області.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Лістунова Олександра Дмитровича по вул. Заводська, 16 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Лістунової Ганни Андріївни по вул. Чкалова, 8 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Слободян Ірини Миколаївни по вул. Чайковського, 8 в м. Буринь Буринського району Сумської області.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Лавської Ольги Миколаївни на території Вознесенської сільської ради Буринського району Сумської області.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Дяченко Наталії Василівни на території Червонослобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під будівлею ресторану «Чайка» Буринської районної спілки споживчих товариств для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по пл. Першотравнева, 14 в місті Буринь Буринського району Сумської області з подальшою передачею земельної ділянки в оренду.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СВК «БАЗИС+» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Кутузова, 11 в місті Буринь Буринського району Сумської області з подальшою передачею земельної ділянки в оренду.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під магазином Буринського міського споживчого товариства для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по пл. Першотравнева, 8 в місті Буринь Буринського району Сумської області з подальшою передачею земельної ділянки в оренду.

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний