НАША ГОРДІСТЬ

Наш гуртківець – серед переможців у
сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне»

З метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій з 1 по 20 квітня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено обласний конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

На конкурс було представлено 46 робіт дерев-родоводів із 37 навчальних закладів області. Серед них – робота вихованки комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» Шестак Карини (керівник – Світлана Кукуруза).

Учасники конкурсу провели пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення коріння роду до V-VI коліна. Нариси з історії родин містять цікаву інформацію про походження прізвищ родин, родинних гербів та емблем, сімейні зв’язки з відомими особистостями і супроводжуються світлинами членів родин, копіями документів, нагород тощо.

За висновками журі конкурсу, Шестак Карина посіла І місце у ІІ віковій категорії.

Вітаємо переможницю!

Комунальний комплексний заклад
позашкільної освіти Буринської міської ради
«Будинок дитячої та юнацької творчості