КОМУ ВИГІДНО?

Незрозумілі інциденти в громаді

15 травня стався прикрий інцидент у селі Успенка, де проводились роботи по висипці щебеню для майбутньої дороги до місцевого дитячого садка. До речі, вже сьогодні на цій ділянці кладеться асфальт.

Того дня у вечірній час до робітників, які виконували висипку, без попереджень під’їхали невідомі особи. Представившись працівниками управління захисту економіки, але не надавши відповідних посвідчень, вони розпитували про власника техніки, цікавилися, за чиї кошти відбуваються роботи, фотографували. Отримавши інформацію, невідомі залишили місце проведення робіт.

Така ж ситуація склалася і на території Степанівського старостинського округу, куди згадані вище «гості» завітали 14 травня. Їх цікавили роботи по реконструкції котельні у навчальному закладі.

Хочеться наголосити, що всі роботи, які проводяться місцевою владою у громаді, є прозорими і висвітлюються на офіційному сайті міської ради.

Шкода, що замість того, щоб підтримати корисні справи,  які проходять у громаді, хтось намагається ставити їм перепони.

Шановні земляки, давайте доводити своє бажання зробити життя громади кращим не словом, а ділом!