ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №50 – ОД від 14.05.2018 року «Про скликання восьмої сесії міської ради сьомого скликання», восьма сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.05.2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Буринської міської ради.

На восьму сесію вносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року «Про бюджет Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

2. Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

3. Про встановлення додаткових пільг за навчання у комунальному закладі Буринської міської ради «Буринська дитяча школа мистецтв» на 2017-2018 навчальний рік.

4. Про виконавчий комітет Буринської міської ради сьомого скликання.

5. Про затвердження Статуту комунальної установи Буринської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

6. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Буринської міської ради.

7. Про затвердження передавального акту від комунального закладу Буринської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району» до комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

8. Про передачу електролічильників.

9. Про часткове скасування рішення виконавчого комітету Буринської міської ради від 29.03.1994 № 38 «Про виділення земельної ділянки».

10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Російської Федерації Гноєвого Олександра Олександровича.

11. Про припинення права користування земельною ділянкою ТОВ «АССАГАЙ» по вул.Незалежності, 86 в м.Буринь Сумської області.

12. Про передачу в приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лісіцину Олегу Віталійовичу по вул. Сухинівська, 54 в м. Буринь, Сумської області.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Ульяненко Людмили Миколаївни, гр. Конопленка Олександра Сергійовича та гр. Сидоренко Марини Сергіївни по вулиці Шевченка, 49 в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Якушева Віктора Євгеновича по вул. Д.Бєдного, 63 в м. Буринь, Сумської області.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Солдатенкової Вікторії Василівни по вулиці Кобзаря, 25 в м. Буринь Сумської області.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Матюшенко Анни Ігорівни та гр. Гриценко Олени Володимирівни по вулиці Набережна, 36 в с. Червона Слобода Буринського району, Сумської області.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під торгівельним павільйоном з літнім майданчиком Страшенка Олега Миколайовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та надання в оренду в м. Буринь, пл. Привокзальна.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Груздєва Максима Анатолійовича в с. Олександрівка, Буринського району, Сумської області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Сіренко Олени Миколаївни в с. Олександрівка, Буринського району, Сумської області.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) Топчієвій-Зюзько Юлії Іванівні.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

22. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

23. Про надання ТОВ «ТАРОС ГРУП» в оренду земельної ділянки по вул. Незалежності, 86 в м. Буринь Сумської області.

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний