​​​​​​​Семінар-нарада

Семінар-нарада для роботодавців Буринського району

У п’ятницю, 16 березня 2018 року о 14-00 у залі засідань Буринської районної державної адміністрації відбудеться семінар-нарада з питань дотримання трудового законодавства та соціального захисту працюючих.

Порядок денний

1. Нове в чинному законодавстві про працю щодо контролю за додержанням трудового законодавства.

Інформує: представник Управління Держпраці в Сумській області.

2. Соціальний захист працюючих у несприятливих та важких умовах праці. Вимоги чинного законодавства.

Інформує: представник Управління Держпраці в Сумській області.

3. Про здійснення соціального діалогу на локальному рівні. Укладення колективних договорів і угод, повідомна їх реєстрація.

Інформують представники: Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації; Сумської обласної ради профспілок.

Під час заходу можна буде отримати консультації від фахівців Управління Держпраці у Сумській області, Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.