До міжнародного дня прав жінок і миру

Вшановували кращих жінок Буринщини

5 березня у залі Буринської центральної публічної бібліотеки відбулось урочисте засідання президії районної жіночої організації та президії районної організації ветеранів, присвячене Міжнародному дню прав жінок і миру.

У святковій обстановці присутніх на засіданні жінок і в їх особі усіх жінок району поздоровили Буринський міський голова Віктор Ладуха, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Дишковець та голова Буринської районної організації УСВА «Обов’язок» Микола Аніщенко.

Їх вітання були сповнені тепла, любові, ніжності до прекрасної половини і великої вдячності за жіночу мудрість, вірність і відвагу.

Голова районної жіночої організації Оксана Іваненко оголосила переможців щорічної акції «Наші Берегині». Цього року дипломи і пам’ятні подарунки, придбані за підтримки депутатів міської ради Віктора Кусовніка та Анатолія Распутька, були вручені кращим представницям району в різних номінаціях:

«Активна жінка в громадському житті» - Карховій Лідії Миколаївні (с. Клепали), голові ветеранської організації Клепалівської сільської ради ветеранів,

«Берегиня рідного села» - Ліщенко Олені Анатоліївні (с. Слобода), секретареві Слобідської сільської ради,

«Берегиня культурно-історичної спадщини» - Овсієнко Любові Костянтинівні (с. Чернеча Слобода), керівникові Народного музею історії с. Чернеча Слобода,

«Добре серце» - Міщенко Вірі Миколаївні (м. Буринь), лікарю гінекологу поліклінічного відділення Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П.Новаченка,

«Берегиня дитячих сердець» - Хижній Ірині Вікторівні (м Буринь), вихователю Буринського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Джерельце» Буринської міської ради Сумської області,

«Обдарована жінка» - Сомовій Наталії Олексіївні (м. Буринь), методистові І категорії Буринського районного будинку культури,

«Розум і жіночність» - Черненко Аллі Григорівні (м. Буринь), методистові методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Усі присутні на засіданні жінки отримали від чоловіків квіти, а також мали змогу поспілкуватися у затишній обстановці за чашкою чаю та солодощами.