ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П’ЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П’ЯТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №24 – ОД від 01.03.2018 року «Про скликання п’ятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання», п’ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 07.03.2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Буринської міської ради.

На п’яту (позачергову) сесію вносяться наступні питання:

1) Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади.

2) Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про затвердження структури Буринської міської ради та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів».

3) Про службу у справах дітей Буринської міської ради.

4) Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про Програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки».

5) Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» на 2018 рік.

6) Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про бюджет Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

7) Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади), що будуть передаватись в оренду.

8) Про передачу майна – водонапірних башт – від Буринської міської ради до комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» та затвердження актів приймання-передачі.

9) Про передачу комунального майна закладів дошкільної освіти та затвердження акту приймання-передачі.

10) Про припинення комунального закладу Буринської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району» шляхом реорганізації (перетворення).

11) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко».

12) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ «Едельвейс-2007».

13) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Буринському міському споживчому товариству.

14) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПП «Буринській районній друкарні».

15) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ладусі В.Б.

16) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Страшенку О.М. та Положій Г.О.

17) Про надання Гусаку А.І. в оренду земельних ділянок в місті Буринь, вул. Першотравнева, 106.

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний