Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №14 – ОД від 09.02.2018 року «Про скликання четвертої сесії міської ради сьомого скликання», четверта сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 20.02.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На четверту сесію вносяться наступні питання:

1) Про затвердження структури Буринської міської ради та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійним структурних підрозділів.

2) Про звіт виконання міського бюджету м. Буринь за 2017 рік.

3) Про звіти про виконання сільських бюджетів за 2017 рік.

4) Про програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки. 

5) Про внесення змін та доповнень до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади ) на 2018 рік».

6) Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року «Про бюджет Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

7) Про внесення змін до рішення другої сесії Буринської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Буринської міської ради».

8) Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 24.11.2017 «Про умови оплати праці міського голови».

9) Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 24.11.2017 «Про визначення умов праці секретаря Буринської міської ради».

10) Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Буринь та в населених пунктах, які увійшли до складу Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

11) Про впорядкування тютюнопаління в місті Буринь та населених пунктах, які увійшли до складу Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади). 

12) Про план роботи Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

13) Про передачу комунального майна на баланс КП «Буринь – теплосервіс». 

14) Про внесення змін до рішення першої сесії Буринської міської ради сьомого скликання від 24.11.2017 року «Про створення робочої групи по розробці Статуту Буринської міської ради.

15) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Амєлєшиної Марії Миколаївни по пров. Гоголя, 9, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

16) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Базими Олександра Петровича по вулиці Центральна, 43, в с. Червона Слобода, Буринського району, Сумської області.

17) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Глибченко Олега Михайловича по вулиці Дем’яна Бєдного, 50, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

18) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Горбач Ольги Олексіївни по вулиці Миру, 2 в с. Суховерхівка, Буринського району, Сумської області.

19) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Кирпиченка Олександра Івановича по вулиці Гагаріна, 111, в с. Степанівка, Буринського району, Сумської області .

20) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Ясногор Валентини Іванівни по вулиці Шкільна, 8, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

21) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Ляшенко Олени Миколаївни по вулиці Сухинівська, 11, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

22) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Москвіна Леоніда Леонідовича по вулиці Городоцька, 15, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

23) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Науменко Валерія Михайловича по вулиці Зої Космодем’янської, 28, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

24) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Дорошенка Сергія Володимировича по вулиці Набережна, 68, в с. Червона Слобода, Буринського району, Сумської області.

25) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Кохан Галини Павлівни по вулиці Першотравнева, 29, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

26) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Купранова Олексія Никифоровича по вулиці Пилипа Орлика, 15, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

27) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Кущ Катерини Миколаївни по вулиці Набережна, 48, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

28) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Грищенка Сергія Миколайовича по вулиці Лухтівська, 9, в с. Червона Слобода, Буринського району, Сумської області.

29) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Хандюк Олени Вікторівни по вулиці Кооперативна, 20, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

30) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Аніщенко Ніни Василівни по вулиці Олександрівська, 26, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

31) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Колесник Людмили Володимирівни по вулиці Пирогова, 8, в м. Буринь Буринського району, Сумської області.

32) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гладченко Світлани Леонідівни та гр. Гладченко Галини Єгорівни по вулиці Єсеніна, 1, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

33) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Кольцова Олександра Петровича по вулиці Ковпака, 15, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

34) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Черевка Ананія Яковлевича по вулиці Польова, 14, в м. Буринь Буринського району, Сумської області.

35) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Якименка Анатолія Михайловича по вулиці Паркова, 18, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

36) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Данилова Анатолія Івановича, гр. Данилової Валентини Олексіївни та гр. Данилова Юрія Анатолійовича по вулиці Вишнева, 19, в с. Суховерхівка, Буринського району, Сумської області.

37) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Головенської Ганни Сергіївни по вулиці Василя Стуса, 19, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

38) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кохан Олени Миколаївни по вулиці Дронівська, 10, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

39) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мороз Галині Петрівни по вулиці Дронівська, 67, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

40) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Приходька Миколи Петровича по вулиці Зої Космодем’янської, 7, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

41) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Лишенка Олександра Юрійовича по вулиці Чкалова, 29, в м. Буринь, Буринського району, Сумської області.

42) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

43) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

44) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

Секретар міської ради                                                                                                                В.М.Писаний