ДНЗ №2 «Джерельце»

Осінній вернісаж в ДНЗ №2 «Джерельце»

Осінь... Золота, пишна, щедра, багата.

Похмура пора, з дощами, холодом - похмура вона тільки для тих, хто не вміє знаходити красу в принаді осені. Великий осінній марафон провели в дитячому садку «Джерельце» педагогічні працівники. Свято осені — захід, яке направлене на розв’язання таких педагогічних завдань: тут тобі і розвиток творчих здібностей дітей, і прищеплення їм любові і дбайливого ставлення до природи, а також запам’ятовування ними ознак і прикмет осені. Але що сухі слова в порівнянні з тим задоволенням, з тією радістю, які діти одержують, беручи участь у казковому сценарії, одягаючись у костюми зачаровують яскравими кольорами осені!

Кілька тижнів діти з вихователями розмовляли про осінню красу, осінні врожаї. Гуляли по осінньому парку і збирали гарні листочки, щоб використовувати в інтер’єрі групи та на заняттях.

Святково прикрашений зал ледве вміщував і дітей і батьків. «Золота Осінь» традиційне, улюблене свято дітей і дорослих, воно пройшло в усіх групах. До нього ретельно готувалися: придумували костюми, вчили вірші та пісні, розучували танці. Осінній марафон свят пройшов весело, цікаво.

Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій.