Підсумки сесії міської ради

Відбулась двадцять четверта сесія міської ради

08 листопада 2017 року відбулось засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання міської ради.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій.

За результатами розгляду затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року, внесено зміни до міського бюджету де виділені кошти на виплату заробітної плати працівникам дошкільних закладів міста в сумі 600,0 тис.грн., 30,0 тис.грн. на встановлення дорожніх знаків, 25,0 тис.грн. на виплату допомоги на лікування жителям міста, 75,0 тис.грн. на матеріальну допомогу 5-ти сім’ям загиблих учасників АТО по 15,0 тис.грн. кожній сім’ї, 40,528 тис.грн. субвенція центру первинної медико-санітарної допомоги для забезпечення 58 хворих на цукровий діабет жителів міста Буринь безкоштовними препаратами інсулінів до кінця 2017 року та інші.

Внесено відповідні зміни та доповнення до програми економічного та соціального розвитку м. Буринь на 2017 рік.

Також надані дозволи на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передані у приватну власність громадянам міста земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та затверджені технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та прийняті інші рішення з питань землевідведення та землекористування.

Після закінчення сесії міський голова Мельник В.М. та секретар міської ради Зікратий О.А. подякували депутатському корпусу Буринської міської ради сьомого скликання за спільну плідну роботу на користь громади міста.

Секретар міської ради                                                                                                                О.А.Зікратий