ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Недалечко – червоне яєчко

Весь православний народ святкує одне із значущих і найвеличніших християнських свято – Великдень – Світле Христове Воскресіння.

Ось і дошкільному навчальному закладі №2 «Джерельце» вихователі і дітки зібрались на ранкові посиденьки «За тиждень – Великдень!»

На тематичному заході діти мали змогу познайомитись зі звичаями та обрядами Вербної неділі, Чистого четверга. Закріпили знання про те, що верба є символом пробудження природи.

Вихователі розкрили дітям символічне значення писанки, процес виготовлення Великоднього хліба – паски. Дівчатка та хлопчики ознайомились з відповідними народними іграми, розповідали цікаві вірші про Великдень, паску, писанку.

Прищеплення дітям любові до свого народу, повагу до його традицій минулого і сучасного, почуття добра і миру є одним із головних завдань дошкільного закладу.

Посиденьки пройшли в затишній атмосфері свята та душевного спокою дорослих і дітей.

З вуст так просяться величні слова:

Нехай же буде мир і в свята

І в будні і повсякчас.

Люди! Мир дав Бог з небес!

Христос Воскрес! Христос Воскрес!