Громадське обговорення

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555, Буринська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

Замовник містобудівної документації – Буринська міська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Архітектурно-інжинірингове бюро «Квартал». Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Підстава для розроблення проекту: рішення 45 сесії Буринської міської ради шостого скликання від 15 жовтня 2015 року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій призначено першого заступника міського голови Є.В. Базиму.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації прийматимуться у період з 19.02.2018 по 19.03.2018 року включно.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1 та на офіційному сайті міської ради: http://buryn-miskrada.gov.ua.

Пропозиції до проекту містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» у поєднанні з планом зонування території  мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Буринь;

2)  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Буринь;

3)  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м. Буринь та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста;

5) народні депутати України, депутати Буринської міської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначеними у пунктах 1-5, або подані після 19.03.2018 року, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, особистого підпису і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання відбудуться 03.04.2018 року о 14 год. 00 хв. Сумська обл.., м. Буринь, пров. Горького, 2/2  (приміщення актового залу).

Завантажити Генерльний план (основне креслення) м.Буринь Сумської обл.  GP_5000_18.rar