Громадське обговорення

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, Буринська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

Замовник містобудівної документації - Буринська міська рада.

Розробник містобудівної документації - товариство з обмеженою відповідальністю «Архітектурно - інжинірингове бюро «Квартал». Головний архітектор проекту Резников С.В.

Підстава для розроблення: рішення 45 сесії Буринської міської ради шостого скликання від 15 жовтня 2015 року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Жука Руслана Івановича.

Громадське обговорення буде проводиться у період з 10 квітня 2017 по 10 травня 2017 року включно.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, II поверх у та на офіційному сайті міської ради: http://buryn-miskrada.gov.ua/

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Буринь;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Буринь;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м. Буринь та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції надаються у письмовій формі на поштову адресу Буринської міської ради (м. Буринь, вул. Першотравнева, 1) або особисто.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктами 1-5, або подані після встановленого строку для проведення громадських слухань, залишаються без розгляду.

Розгляд наданих пропозицій погоджувальною комісією відбудеться в термін до 24 травня 2017 року.

Завантажити проект внесення змін в генеральний план м.Буринь (архів zip 47,00 Mb)