ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

8 Березня в садочку

8 березня – чудове свято. Це свято жінки і весни. І скільки б не сперечались дорослі святкувати його чи ні – для малюків це чудова нагода привітати своїх найдорожчих, найгарніших, наймиліших жінок, подякувати їм за радість і любов, за ніжність і тепло.

Вихованці ДНЗ №2 «Джерельце» вітали своїх мам, бабусь, сестричок зі святом. Кожна дитина мала можливість розкрити свої таланти і творчі здібності, привітати найдорожчих людей зі святом. Лунали ніжні пісні, теплі слова вдячності. Малюки показали цікаві таночки, запросили мам та бабусь пограти з ними в цікаві ігри, подарували чудові подарунки, зроблені власними руками. Мами та всі гості свята були зачаровані теплою зустріччю, талантами та вміннями дітей та подарували малюкам свої гучні оплески.