Спорт

Розвиток дитячо-юнацького футболу в громаді − один із пріоритетних напрямків її подальшого розвитку

Футбол – це один із найпопулярніших видів спорту на Україні і з кожним роком вона зростає. Але футбол це не просто гра, як дехто вважає. Цей вид спорту корисний для тіла і розуму, для розвитку логічного мислення, вироблення стратегії і вміння її застосувати в стресовій ситуації. Тренування з футболу для дітей дають можливість правильно розвиватися дитині в фізичному плані та в плані здоров'я, зміцнюючи імунітет.

09 жовтня 2020 року на міському стадіоні «Урожай» завдяки фінансовій підтримці голови Буринської міської ради Віктора Ладухи відбувся відкритий турнір з футболу серед юнацьких команд 2008 року народження і молодших присвячений Дню захисника України.

До участі у змаганнях були запрошені команди з Шостки, Конотопу, Путивля та Глухова. Місто Буринь представляли вихованці під керівництвом Олега Борсая. Команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди в кожній. Ігри проходили за коловою системою і в залежності від місць в групах команди грали за місця в турнірі. Формат проведення: 8+1 (8 гравців в полі і воротар). Загалом увесь турнір проходив у напруженій та цікавій боротьбі, та найбільш запеклою була гра у фінальній частині змагань, де зустрілись юні футболісти з Конотопу та господарі. Кожен гравець вважав своїм обов’язком докласти максимальних зусиль для перемоги власної команди і вибороти почесний приз. Але переможець визначився тільки в серії післяматчевих пенальті на користь конотопців. Отже, переможцем турніру стала команда юнаків з м. Конотоп. Срібло дісталося юним футболістам з Бурині, бронза - спортсменам з міста Глухів.

«Такого роду турніри – найкращий спосіб заохотити дітей займатися спортом. А інтерес до футболу зі сторони дітей – це надзвичайно важливо і наше завдання - залучити якомога більше юних жителів громади. А в часи комп’ютерів та гаджетів розвиток дитячо-юнацького спорту як пропаганда здорового способу життя - має неабияке значення. Тому розвиток дитячо-юнацького футболу в нашій громаді − один із пріоритетних напрямків нашого подальшого розвитку», - зазначив міський голова Віктор Ладуха, який був присутній на церемонії нагородження.

Всі призери та переможці турніру були нагороджені кубками, грамотами, медалями, солодкими подарунками та грошовими винагородами. Вітаємо команду юних футболістів з Бурині із завойованим сріблом та бажаємо їм підкорити ще не одну спортивну вершину!

Спортивний клуб комунального багатопрофільного закладу позашкільної
освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області