ПАКУНОК МАЛЮКА

ЯК І ДЕ ОТРИМАТИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

У Міністерстві соціальної політики покроково пояснили, як отримати замість «пакунка малюка», які в Україні перестали видавати, грошову компенсацію.

Так, для того, щоб отримати компенсацію за «бебі-бокс», потрібно здійснити наступні кроки:

1. Звернутися до «ПриватБанку».

2. Укласти договір з «ПриватБанком» про відкриття рахунку зі спеціальним режимом використання та соціальної картки.

3. Звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання/перебування із спеціальною заявою та пакетом документів протягом 12 місяців від дня народження дитини.

Документи, які треба подати:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідка про звернення за захистом в Україні/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземців та осіб без громадянства);

- копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);

- копія рішення про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя);

- довідка з пологового будинку про неотримання «пакунка малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році).

Заяву та документи можна подати в електронному вигляді.