Церемонія нагородження

Кращих випускників громади нагородили медалями

Сьогодні, 24 липня 2020 року, відбулася урочиста церемонія нагородження золотими та срібними медалями випускників закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради. Вісім найкращих учнів за високі досягнення в навчанні отримали свою першу нагороду, до якої вони наполегливо йшли 11 років.

Вони показали високі результати у навчанні, ставали першими у предметних олімпіадах та в різноманітних конкурсах.

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» цього року нагороджені:

учні Буринської спеціалізованої школи I-III ст. № 1 ім. В.М.Кравченка Буринської міської ради:

Зікрата Анастасія Юріївна,

Лазоренко Тетяна Олегівна,

Пономаренко Анастасія Олександрівна,

Шульженко Олександр Олександрович;

учениця Буринської спеціалізованої школи I-III ст. № 2 ім. Ю.М.Лавошника Буринської міської ради Рудь Дар'я Володимирівна;

учень Буринської загальноосвітньої школи I-III ст. № 3 Буринської міської ради Завгородній Віталій Олександрович.

Срібну медаль  «За досягнення в навчанні» отримали учениці Успенської ЗОШ I-III ст. ім. Г.П.Головенського Буринської міської ради:

Веремієнко Анастасія Вадимівна,

Швець Ірина Віталіївна.

Підтримати та порадіти за успіхи випускників зібралися батьки учнів, класні керівники, адміністрація шкіл.

Зі словами настанови та побажанням впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення мрій до випускників звернувся міський голова Віктор Ладуха. Він також вручив молоді медалі та цінні подарунки від міської ради.

Найщиріші привітання для випускників пролунали і від начальника управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Віктора Домашенка: «Дорогі випускники, хочу підтримати вас та дати особисто від себе пораду – нічого не бійтеся, вірте в себе, досягайте цілей, тоді все вийде якнайкраще! Будьте щасливими та впевненими у собі! За вами майбутнє!».

Шановні випускники! Ми пишаємося вами! Ви – майбутнє нашої країни! Частіше усміхайтеся та впевнено відкривайте нову сторінку вашого нового життя!