КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на посаду директора комунального підприємства «Буринь-теплосервіс»
(розпорядження міського голови від 22.06.2020 № 63-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи на керівних посадах на підприємстві не менше 3 років.

Претендент на зайняття вакантної посади повинен знати Конституцію України, Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, Закони України «Про запобігання корупції», «Про житлово-комунальні послуги», вільно володіти державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Буринської міської ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію кандидата на посаду (охоплює попередній рік) в електронному вигляді;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатися за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, тел.: 2 17 54 .