Вандалізм

У Павлівському парку знову пошкодили ліхтарі

На жаль, розбиття ліхтарів у міському Павлівському парку стало уже прикрою традицією. Ця проблема неодноразово обговорювалася на інтернет-сторінках та в районній газеті. Міська рада просила всіх, хто стане свідком цих подій, негайно повідомляти владу, щоб порушники були покарані. Але, до цього часу винних так і не знайдено.

Минулими вихідними варварський вчинок знову повторився: було понівечено до десятка ліхтарів та здійснена крадіжка лампочок.

Міська рада попереджає всіх, хто має бажання завдати шкоди громаді та наживитися за її рахунок: відтепер у міському парку ведеться відео спостереження, і надалі всі відеоматеріали міська рада буде передавати до місцевого управління поліції. А отже всі винні будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Відділ архітектури, містобудування,
житлово-комунального господарства