Щодо ТОВ «Біотепло Суми»

Міська рада завжди відстоює свою позицію

Є у нас на Буринщині цікава народна прикмета: якщо в соцмережах починає литися бруд на міського голову і працівників міської ради – чекай виборів. Хочете перевірити? Будь ласка, загляньте на сторінки «дружніх» до міської ради буринчан.

Днями на одному із таких блогів (не будемо його називати, бо і так всі здогадаються) знову його власник не випустив спроби дорікти міську раду. Цього разу в тому, що рішенням суду з неї буде стягнуто борг теплопостачальній організації.

Шановні дописувачі! Гарний хазяїн ніколи не буде робити справи, які будуть іти не на користь своїй родині і господарству. Саме тому, проаналізувавши ситуацію із опаленням будівлі Буринської СШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Ю.М.Лавошника, керівництво міської ради вирішило відмовитись від послуг ТОВ «Біотепло Суми». Міська рада і сама в спромозі опалювати приміщення закладу дровами, а от кошти, які запросило ТОВ за їх послуги, наприклад за грудень минулого року, заставили засумніватися у їх відповідності дійсності. Для цього досить згадати погодні умови грудня 2018 року і порівняти їх з теплим груднем 2019. А цифри, які подало «Біотепло Суми», говорять чомусь протилежне – показники використання теплової енергії закладом у грудні 2018 року - 121,29 Гкал (сума - 166701,14 грн.), а у грудні 2019 року - 138,048 Гкал (сума - 189733,17 грн.).

Саме через це управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради категорично не згодне з вимогами ТОВ «Біотепло Суми» щодо стягнення з управління основного боргу, пені, штрафу та судового збору, вважає їх незаконними, а тому подало апеляційну скаргу на рішення суду.