Протокол засідання ТЕБ та НС №10

Протокол № 10
засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Буринської міської ОТГ та Буринського району від 19 травня 2020 року

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Буринської міської ОТГ та Буринського району у складі:

Головуючого комісії: Базими Є.В.- першого заступника міського голови;

Секретаря комісії: Мамочки Л.В. – спеціаліста І категорії відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради;

присутніх членів комісії:

Домашенка В.М., начальника управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради;

Мамочки С. В., начальника фінансового управління міської ради;

Щербакова М.С., головного інспектора Буринського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області;

Голубцової К.М., директора КНП «ЦПМСД Буринської міської ради (ОТГ);

Демченка Ю.М. начальника сектору превенції Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області;

Пазухи В.А., в. о. директора КП «Буринь-теплосервіс»;

запрошених:

Сипка А.П., начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області;

на комісії також присутні чотирнадцять фізичних осіб-підприємців,

розглянула наступні питання:

1.Відкриття Буринського ринку.

2.Надання дозволу для торгівлі непродовольчими товарами фізичним особам – підприємцям у четвер кожного тижня на вулиці Ринковій

СЛУХАЛИ: Базиму Є.В., який запропонував розглянути питання відкриття ринку та надання дозволу для торгівлі в базарний день - четвер на вул.Ринковій.

ВИСТУПИЛИ:

1. Юріна Ганна Михайлівна - представник підприємців., яка звернулася до комісії з проханням надати дозвіл на торгівлю на вулиці Ринковій щочетверга і запевнила членів комісії, що підприємці готові виконувати вимоги та рекомендації комісії.,

2. Сипко А.П,, який повідомив, що при умові дотримання вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря № 14 від 27.04.2020 «Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби COVID -19» можливе надання дозволу на торгівлю непродовольчими товарами, але виконати дані умови неможливо, адже реалізація буде здійснюватися на одній із центральних вулиць міста.

3. Голубцова К.М., яка запропонувала дозволити торгівлю на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог, оскільки торгівля буде проходити на свіжому повітрі, а це набагато безпечніше, ніж у закритих приміщеннях.

4. Щербаков М.С., який запропонував дозволити торгівлю на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог, а у випадку невиконання вимог підприємцями провести засідання комісії, яким заборонити торгівлю.

5. Демченко Ю.М., яка запропонував дозволити торгівлю на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог.

6. Мамочка С.В., яка запропонував дозволити торгівлю групою непродовольчих товарів на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог.

7. Пазуха В.А., висловив думку, що у зв’язку із забороною торгівлі КП «Буринь тепло-сервіс» терпить збитки та запропонував дозволити торгівлю на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог.

8. Базима Є.В., яка запропонував дозволити торгівлю на вул. Ринковій при дотриманні всіх санітарних вимог.

ВИРІШИЛИ:

1.Рекомендувати власнику відкрити Буринський ринок для функціонування з додержанням всіх норм передбачених законодавством.

2. Дозволити торгівлю щочетверга на вулиці Ринковій групою непродовольчих товарів з дотриманням всіх санітарних вимог.

3. Мамочці Л.В., секретарю комісії, оприлюднити це рішення на офіційному сайті міської ради та надати копії протоколу начальникові Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області Бойку С.О. та керівникові територіального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Сипку А.П.

Голова комісії Євген БАЗИМА

Секретар комісії Лідія МАМОЧКА