До уваги!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради повідомляє!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради повідомляє, що в умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів існують значні ризики загострення таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Фахівцем із соціальної роботи проводиться консультування, підтримка отримувачів послуг у телефонному режимі, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімей, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо належного виконання батьківських обов’язків, виявлення ознак захворювання COVID-19, його симптомів, правил індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення складних життєвих обставин, пов’язаних із життєдіяльністю сімей з дітьми під час карантину, необхідно повідомити територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради за номером телефону: 0953448973.