Дистанційна форма роботи у закладах освіти

Дистанційна форма роботи у закладах освіти під час карантину

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 102-ОД «Про заходи щодо організації робочого процесу в державних органах на період карантину», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 25 «Про встановлення карантину на території Буринської міської ради», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.03.2020 № 03.3-13/1247 «Про заходи щодо організації робочого процесу на період карантину», листа управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради від 19.03.2020 № 272 «Про заходи щодо організації робочого процесу на період карантину» у закладах освіти громади запроваджено дистанційну (віддалену) форму роботи для педагогічних працівників та гнучкий графік роботи технічного персоналу. Відповідно до цього внесено зміни до режиму роботи закладів освіти громади та затверджено графіки розпорядку роботи кожного працівника та закладу в цілому на період карантину.

Управління освіти, молоді, спорту, культури
та туризму Буринської міської ради