УДМС України в Сумській області інформує

УВАГА!!!

У зв’язку з веденням карантину з 20.03.2020 встановлено такий режим обслуговування суб’єктів звернення територіальними підрозділами УДМС України в Сумській області:

Назва територіального підрозділу

Графік прийому громадян

Сумський МВ

Вівторок, середа, четвер з 10 – 14год.

Сумський РВ

Інші територіальні підрозділи

Середа, п’ятниця з 10 – 14год.

Обслуговування суб’єктів звернення на період дії карантину здійснюється у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ за такими напрямами:

• Оформлення паспорта громадянина України у формі картки ( ID- картки) замість втраченого або викраденого ( у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);

• Оформлення паспорта громадянина України у формі картки ( ID- картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;

• Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;

• Оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаного з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном;

• Посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Отримання виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи ії спеціальний статус, сформованих довідок, витягів тощо – у звичайному порядку, згідно режиму роботи підрозділу ДМС.

Телефони для довідок та консультацій:

• Питань роботи територіального підрозділу: (05454)2-21-41
  • Питань громадянства: (0542) 61-01-55, 61-01-11
  • Електронна пошта: sm@dmsu.gov.ua

Більше інформації на офіційному веб-сайті ДМС: http://dmsu.gov.ua та на офіційній сторінці УДМС України в Сумській області у соціальній мережі Fаcebook: https://www.facebook.com/udmssm/.