Щедрий вечір

До міської ради завітали щедрувальники

Напередодні Нового року за старим стилем в Україні відзначають Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Підтримуючи добру традицію, 13 січня до Буринської міської ради завітали щедрувальники – вихованці та працівники закладів дошкільної освіти громади, Будинку дитячої та юнацької творчості, колектив працівників районного будинку культури.

Одягнені у колоритні костюми, вони вразили усіх своєю артистичністю, майстерним виконанням та додали гарного настрою розмаїттям щедрівок та різдвяних пісень.

Гості щиро бажали господарям щастя, здоров’я, благополуччя, всіляких благ та успіхів у Новому році. Міський голова Віктор Ладуха подякував їм за вітання, збереження давніх народних традицій та звичаїв та гарний святковий настрій. В нагороду за свої вітання щедрувальники отримали солодкі гостинці і не тільки.

Апарат виконавчого комітету міської ради