Робототехніка

Робототехніка «Arduino» для вихованців позашкілля

На сучасному етапі розвитку позашкільної освіти робототехніка є універсальним інструментом для розвитку творчих здібностей вихованців будь-якого віку: від учнів початкових до старших класів, студентів.

У комунальному комплексному закладі позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» оновлено навчально-матеріальну базу з метою організації на належному рівні освітньої діяльності. За кошти Буринської міської ради придбано стартові освітні набори з робототехніки «Arduino» на загальну суму близько 20 тис. гривень.

Arduino - це плата з власним процесором і пам'яттю. На ній є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії.

У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних пристроїв, зроблених своїми руками.

Використання освітніх наборів з робототехніки на гурткових заняттях дасть можливість на ранніх етапах виявити та розвивати технічні нахили вихованців, сприятиме організації змістовного дозвілля учнів через участь у конкурсах, олімпіадах, змаганнях, виставках.

Запрошуємо всіх бажаючих пізнати світ робототехніки, в якому дітей навчать програмувати простих роботів на базі платформи Arduino, аналізувати і конструювати, орієнтуватися в світі електроніки та радіотехніки, познайомлять з основами схемотехніки.

Звертайтесь за адресою: м. Буринь, вул. Макаренка, 2 та за телефоном 2 34 40.

Апарат виконавчого комітету міської ради